Головна » 2015 » October » 31 » Любомльський музей отримав прапор
Любомльський музей отримав прапор

30 жовтня фонди Любомльського краєзнавчого музею поповнилися унікальним експонатом – прапором, що перебував на Майдані під час Революції Гідності та в зоні бойових дій під час російсько-української війни 2014-2015 рр. на Сході нашої держави.

Червоно-чорний стяг із написом «Любомль» передав у фонди музею майданівець, учасник АТО, керівник міської організації ВО «Свобода» Сергій Духницький.

Цікаво, що прапор спочатку був пошитий для вболівальників футбольної команди м. Любомль. Однак згодом йому випало побувати під час революційних подій на Майдані в м. Київ, а потім в зоні бойових дій на Сході України. Весь цей час стяг перебував разом із Сергієм Духницьким.

До слова, працівники музею продовжують збір експонатів пов’язаних із подіями на Майдані та російською агресією на Донбасі, аби невдовзі відкрити виставку, присвячену цим подіям.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 838 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4