Головна » 2018 » September » 20 » Литовські археологи ознайомились з експонатами Любомльського музею
Литовські археологи ознайомились з експонатами Любомльського музею

Сьогодні у Любомльському краєзнавчому музеї приймали українсько-литовську групу археологів. Литовську сторону представляли доктор археології Рокас Краняускас (м. Клайпеда) та доктор Елєна Пранцкенайте (м. Вільнюс), українську – кандидат історичних наук, старий науковий співробітник відділу давньоруської та середньовічної археології Інституту археології НАН України Андрій Петраускас (м. Київ), кандидат історичних наук, доцент факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Сергій Панишко (м. Луцьк), волинський археолог, директор ТзОВ «Спеціалізована установа Волинські старожитності» Олексій Златогорський (м. Луцьк).

Гості оглянули експозицію та виставки музею, ознайомились із окремими експонатами з теренів Любомльського та Шацького районів.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 451 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2