Головна » 2017 » September » 14 » „Лісова пісня” Лесі Українки – двома мовами під однією обкладинкою
„Лісова пісня” Лесі Українки – двома мовами під однією обкладинкою

Музей Лесі Українки та науково-дослідний інститут Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завершили роботу над ще одним етапом цікавого проекту. Книжкові полиці вічної класики поповнилися черговим виданням – третьою книгою унікальної серії формату білінгво: щойно з друку „Лісова пісня” Лесі Українки німецькою та українською мовами під однією обкладинкою. „Тішимося з того дуже!” – повідомляють на сторінці Музей Лесі Українки у Facebook.

Редакційна колегія: Сергій Романов, Тетяна Данилюк-Терещук, Анна Косенко.

Книга вийшла за підтримки народного депутата України Ірини Констанкевич.

Ілюстрації виконала студентка 1 курсу факультету мистецтв СНУ ім. Лесі Українки Іванна Рублюк.

Особливу подяка за надані кваліфіковані консультації видавці висловлюють доценту кафедри німецької мови Галині Новак. Переклад з німецької – Е. Бермана.

Категорія: Музей Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 1015 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1