Головна » 2016 » June » 5 » Колодяжненський музей Лесі Українки вже має аудіогіда!
Колодяжненський музей Лесі Українки вже має аудіогіда!

Працівники музею спільно з компанію izi.TRAVEL розробили та запустили в дію мобільну екскурсію Колодяжненським літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки.

Відтак, кожен відвідувач може пройти увесь шлях експозицією музею. Для цього варто лише мати вихід в мережу Інтернет і програму на своєму телефоні для зчитування QR-коду. На сьогодні аудіогід-екскурсія є українською та російською мовами.

Мобільна екскурсія – аудіогід є простим і зручним варіантом додати елемент інтерактивності до індивідуальних візитів до музею, адже не всі відвідувачі віддають перевагу екскурсіям, а самостійний огляд також не надає всього обсягу інформації про ті чи інші музейні предмети і об`єкти.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 786 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4