Головна » 2017 » September » 19 » Художній музей запрошує на презентацію відреставрованої картини Лукаса Кранаха Старшого

21 вересня о 16:00 відбудеться презентація та введення в експозицію Художнього музею відреставрованого у Львівській філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України твору Лукаса Кранаха Старшого «Портрет німецького дворянина XVI століття».

В події візьмуть участь директор реставраційної майстерні Тарас Откович, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, науковці, художники, шанувальники мистецтва.

Художній музей запрошує! Вхід вільний!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 568 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1