Головна » 2016 » June » 4 » Художній музей запрошує на презентацію книги про Наполеона Орду
Художній музей запрошує на презентацію книги про Наполеона Орду

7 червня 2016 року (вівторок) о 16.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація книги «Наполеон Орда і Україна» (автори: С. Костюк, Я. Кравченко, П. Сачек), яка вийшла із друку у видавництві «Оранта» (м. Київ) 2015 року.

Акція відбудеться в залі Художнього музею, експозиція якого містить два твори Наполеона Орди («Замок в Олиці», «Луцький замок») за участі Ярослава Кравченка, кандидата мистецтвознавства, професора Львівської національної академії мистецтв та Павла Сачека, історика, директора видавництва «Оранта».

Запрошують істориків, краєзнавців, мистецтвознавців, культурологів і усіх шанувальників високого мистецтва!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2