Головна » 2014 » November » 15 » Художній музей запрошує на „Довгі осінні вечори”.
Художній музей запрошує на „Довгі осінні вечори”.

Художній музей започатковує цикл культурно-мистецьких акцій «Довгі осінні вечори», які традиційно будуть проводитись від листопада до кінця грудня і міститимуть цікаві творчі зустрічі, виступи поетів, концерти. Це час, коли можна буде зібратись у дружньому колі і поговорити при свічах про музику, згадати улюблених поетів...

Першою подією цього циклу 29 листопада (субота) о 17 год. стане концерт «AURELIANO DUO», під час якого звучатимуть твори Моцарта, Франка, Бріттена, Мессіана у виконанні Петра Тітяєва (скрипка) і Анастасії Бойко (фортепіано).

Концерт у Художньому музеї відрізнятиметься від філармонійного тим, що в тісній дружній атмосфері можна буде поспілкуватись з музикантами, почути відгуки фахівців, поділитись враженнями.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 883 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2