Головна » 2019 » February » 18 » Художній музей – до з’їзду європейських монархів у Луцьку
Художній музей – до з’їзду європейських монархів у Луцьку

26 лютого о 16.00 год. у Художньому музеї відбудеться культурно-мистецька акція «…Похвала Великому князю Витовте у своїм граде у Луцьку у Великому…» (із Русько-литовського літопису (1428–1430), присвячена 590-річчю З’їзду європейських монархів у Луцьку (1429).

Сценарій дійства міститиме: короткі виступи істориків; міні-виставку графічних творів Олександра Дишка; міні-виставу «Королівна» (за твором Лесі Українки) у виконанні учасників студії «Коло Лесі»; співану поезію бардів-трубадурів латиною, давньою українською, польською, німецькою мовами з використанням стародавніх текстів, що реконструйовані Тарасом Компаніченком (очільником гурту «Хорея Козацька»).

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 529 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/2