Головна » 2017 » September » 25 » Хресна хода до Холмської Чудотворної ікони Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)
Хресна хода до Холмської Чудотворної ікони Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)

21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, відбулася хресна хода вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату до Холмської Чудотворної ікони Богородиці, яка у спеціальному кіоті була винесена на ганок Музею волинської ікони для проведення молебня, під час якого віруючи мали можливість прикластися до святині.

Службу перед Чудотворним образом очолив канцлер Волинської єпархії, протоієрей Микола Цап. Цьогоріч до вшанування святині долучилися духівники і віряни Ковельського та Луцького районів.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео Волинської РДНСТРКУ :

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 636 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1