Головна » 2016 » October » 31 » Історично-літературна майстерня «Моя мова – живе слово» в Музеї Луцького братства

8 листопада о 14-00 в Музеї історії Луцького братства, з нагоди Дня української писемності та мови, відкривається музейна історично-літературна майстерня «Моя мова – живе слово».

У програмі – презентація виставки автентичних пам’яток староукраїнською мовою з колекції Волинського краєзнавчого музею та близьке знайомство з ранньобароковою поезією збірки «Лямент» (Луцьк, 1628) і перекладним твором Тарасія Земки «Історія пожитечна як перси і варвари Константинополь облягли війною…» (Київ, 1627).

Адреса: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5
Контактний телефон: (0332) 72-33-71
Вартість: за ціною вхідного квитка

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 844 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.8/5