Головна » 2017 » September » 15 » Гелікоптер з волинського музею допомагає воякам АТО
Гелікоптер з волинського музею допомагає воякам АТО

Працівниками філії Національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації (м. Полтава), на чолі з інженером Музею Дерикаптаном Г.П. перемістили музейний експонат гелікоптер Мі-8 з Луцького філіалу НВІМУ – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, до м. Полтава на реставрацію.

Так, станом на 1 вересня 2017 року, виглядає експонат Мі-8, на якому, як на тренажері, проходять навчання вояки із зони АТО.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 655 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2