Головна » 2015 » October » 8 » „Душею створена краса” у Торчинському музеї
„Душею створена краса” у Торчинському музеї

Виставка вишивок Коляди Ніни Олександрівни та Коляди Юлії Іванівни з с. Буяни „Душею створена краса” діє у Торчинському народному історичному музеї ім. Г.О.Гуртового. Незважаючи на те, що ці дві жінки віддані своїм професіям, вони знаходять час для душевних справ і створюють красиві та захоплюючі речі, якими прикрашають свою оселю.

На виставці представлені різнобарвні рушники та серветки, подушки та картини, українські сорочки-вишиванки, скатертини. Око милують вишиті бісером ікони, у яких поєднано багатство палітри кольорів, відтінків, тонів. Для створення робіт використано різні техніки вишивання, рослинні та геометричні орнаменти. Це додає кожній з них неповторності та краси.

Відвідати виставку бажаючі зможуть до середини грудня 2015 року.

Джерело: Торчинський народний історичний музей ім. Г.О.Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 851 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1