Головна » 2018 » September » 29 » До Дня захисту тварин
До Дня захисту тварин

4 жовтня світова громадськість відмічає Всесвітній день захисту тварин. У цей день проходять численні заходи: акції, мітинги, конкурси, виставки, спрямовані на привернення уваги людства до прав тварин та покращення умов їх проживання.

З нагоди цього свята у фойє Волинського краєзнавчого музею відкрилась виставка філокартії, філателії та філуменії «Бережіть нас, добрі люди!», підготовлена науковими співробітниками відділів фондів та природи музею.

До уваги відвідувачів тематичні серії листівок: «Тварини Червоної книги»; конвертів: «Співочі птахи», «Заповідники та національні парки», «Тварини Чорного моря», «Фонд допомоги зоопаркам», «Міжнародна Червона книга»; марок, зокрема «7 природних чудес України», «Червона книга України»; комплект подарункових сірникових коробок з фондів Волинського краєзнавчого музею із зображенням тварин; набір магнітів «Національний природний парк «Прип’ять-Стохід».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 521 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0