Головна » 2019 » February » 17 » До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Ковельському історичному музеї відкрито тематичну експозицію, приурочену до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення радянського контингенту з Афганістану.

На виставці представлено фотодокументальні матеріали з історії участі ковельчан у військових конфліктах на теренах іноземних держав у часи СРСР.

Головним чином висвітлено роки життя наших земляків в Афганістані (1979–1989 рр.). В експозиції представлені світлини, агітаційні плакати, документи, тогочасна афганська преса тощо.

Окремий стенд присвячений 16-ти молодим солдатам, мешканцям Ковеля та Ковельського району, котрі віддали своє життя, виконуючи військовий обов’язок у чужій країні.

Виставка працюватиме впродовж місяця у дні роботи музею.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 418 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0