Головна » 2021 » August » 17 » До Дня Прапора України
До Дня Прапора України

Напередодні Дня Державного Прапора України, 19 серпня о 15 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться урочиста передача бойових знамен 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого до фондів музею. Кожен із прапорів пройшов дорогами війни та має свою історію з географічними назвами українського Донбасу. Запрошуємо до спілкування з НАШИМИ ЗАХИСНИКАМИ!

Нагадуємо Волинський краєзнавчий музей реалізує проєкт «НАШІ ЗАХИСНИКИ»­ – комплекс заходів із популяризації внеску волинян у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, збору та вивчення матеріалів про АТО і ООС на Донбасі, протидії інформаційним загрозам.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 253 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2