Головна » 2018 » October » 10 » Для захисту Вітчизни
Для захисту Вітчизни

З метою підвищення іміджу Збройних Сил України, працівниками Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки для студентів та викладачів Ужгородського та Чернівецького університетів 7 жовтня проведено екскурсії та уроки військово-патріотичного виховання «Захист Вітчизни» з набуттям навичок розбору і складання автомата Калашникова (АКМ) та ПМ.

Від колективу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету, за вагомий внесок у розвиток історичної науки Закарпаття і плідну співпрацю у вихованні студентської молоді Подякою нагороджений завідувач музею Пасюк І.М.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 527 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0