Головна » 2015 » October » 9 » „Діти і війна” в обласному музеї
„Діти і війна” в обласному музеї

У Волинському краєзнавчому музеї діє міні-виставка „Діти і війна”. На виставці представлені дитячі малюнки, плакати та листи, які маленькі українці відправляли на схід для наших солдатів.

На малюнках діти зображали мрії про мир, бажали добра Україні. Листи, які вони відправляли воїнам на схід переповнені теплом та щирістю, тому що найменші українці особливо боляче переживають останні події.

Листи та малюнки були тимчасово надані військовими, що пройшли АТО. Ці дитячі дарунки берегли та надавали сил солдатам в найтяжчі часи, тому є дорогими для них.

У Волинському краєзнавчому музеї неодноразово проводилися акції „Напиши лист солдату”, зокрема на 1 вересня та на минуле свято Св. Миколая музейники з дітьми готували подарунки з листами для українських захисників.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1497 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4