Головна » 2018 » October » 18 » Анатолію Силюку вручили Премію імені Героя України Михайла Сікорського
Анатолію Силюку вручили Премію імені Героя України Михайла Сікорського

17 жовтня 2018 року у приміщенні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся VII Всеукраїнський історико-культурологічного форум «Сікорські читання».

Під час урочистої частини форуму, за вагомий внесок у дослідження і збереження культурної спадщини України та розвиток музейної справи в. о. директора Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку було вручено Премією імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України 2018 року.

В І Т А Є М О !

Джерело: Національна спілка краєзнавців України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 594 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9