Головна » 2017 » September » 26 » Акафіст Чудотворному образу Холмської Богородиці вперше відслужили англійською
Акафіст Чудотворному образу Холмської Богородиці вперше відслужили англійською

У Музеї волинської ікони перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці вперше ієрей Євген Маласпіна відслужив акафіст Богородиці Холмській у перекладі англійською мовою.

Молільниками були викладачі та студенти факультету романо-германської філології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Віктор Гребенюк, літредактор інформаційно-видавничого центру Волинської єпархії УПЦ КП, член Спілки християнських письменників розповів про свою роботу над написанням акафісту римованою поезією. Про роботу над перекладом твору розказала Наталія Добжанська-Найт, кандидат філологічних наук, доцент цього вузу, член Спілки християнських письменників України.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 645 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0