Головна » 2013 » Вересень » 27 » 29 вересня о 13 годині – офіційне відкриття музею-садиби Ігоря Стравінського.
29 вересня о 13 годині – офіційне відкриття музею-садиби Ігоря Стравінського.
27 вересня голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Валентин Скуба проінспектував завершення робіт в Устилузькій школі мистецтв – музею-садибі композитора Ігоря Стравінського. Будівля була зведена в 1906-1907 роках за проектом самого композитора, а згодом служила і дачею польського судді, і гуртожитком для працівників ПМК. Будинок один з небагатьох, які вціліли в Устилузі після Великої Вітчизняної війни, він зазнавав добудови і руйнування, а тепер відвідувачі музею милуватимуться відновленим первинним виглядом будинку. На реконструкцію маєтку відомого композитора було спрямовано 3,5 млн. грн. з державного та майже 1,2 млн. грн. – з обласного бюджетів.
Офіційне відкриття музею за участю голови облдержадміністрації Бориса Клімчука відбудеться о 13 годині 29 вересня. В ході урочистостей мистецтвознавець Олена Огнєва ознайомить відвідувачів з оновленою експозицією, яку збирали по крупинках - музейникам надавали допомогу архівісти Большого та Камерного театрів Москви, фото з сімейного архіву передала внучата племінниця композитора Олена Стравінська. Нова експозиція широко представить відвідувачам експонати, пов’язані з життям Ігоря Стравінського.

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 1126 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1