Головна » 2013 » Грудень » 11
   11 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Герой України Віра Роїк та її учні”, присвячену 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка.
   Волинський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, спільно з Ковельськими міською та районною радами 12 грудня у м. Ковелі проводять Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся: Ковель і Ковельщина в історії України та Волині”, присвячену 22-й річниці Незалежності України і 495-річчю надання Ковелю Магдебурзького права. Початок о 10.00 год. Конференція відбудеться у рамках відзначення 495-ї річниці надання Ковелю Магдебурзького права.
   Музеєві Лесі Українки Східноєвропейського національного університету таланить на щедрих людей. Саме їхні дарунки формують основний фонд музейного зібрання. Серед нових надходжень – „Співомовки Степана Руданського”, що вийшли друком у Києві 1880 р. під видавничим криптонімом „Н-й Г-ъ Волынський”. Цей раритет Музею Лесі Українки СНУ подарував „Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк”.