Головна » 2013 » Грудень » 11 » Вишивка Героя України Віри Роїк та її учнів у Луцьку.
Вишивка Героя України Віри Роїк та її учнів у Луцьку.
11 грудня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Герой України Віра Роїк та її учні”, присвячену 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Твори української вишивки експонуються в Луцьку завдяки проекту організованому сином знаної вишивальниці Віри Роїк ‒ Вадимом. Його підтримав волинський майстер народної вишивки Юрій Савка. Він представив роботи Віри Сергіївни і поділився своїми спогадами про майстриню.

На презентацію робіт кримських вишивальниць завітали майстри нашого краю Оксана Пузняк, Олександр Шум, фольклорний колектив „Журавка” з Рокинь та інші гості.

80 вишиваних робіт мають можливість оглянути лучани впродовж місяця. Після 15 січня 2014 року українська вишивка з Криму продовжить своє турне по Рівненщині.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 426 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3