Головна » 2013 » Грудень » 17
20 грудня о 15:00 відбудеться відкриття нової експозиції Художнього музею у м.Луцьку.
   20 грудня о 15:00 год. відбудеться відкриття нової експозиції Художнього музею у м.Луцьку, який розташований в колишньому будинку повітової канцелярії і шляхетських судів (пам’ятці містобудування і архітектури національного значення), збудованому 1789 року на руїнах княжого палацу на території визначної пам’ятки фортифікаційного мистецтва XIV століття – Луцькому замку.
Унікальний музей на Волині „гине” через нестачу грошей.
   Частина музею сільського господарства Волині, що розташована в Будинку культури селища Рокині, знаходиться у жахливому стані, а утримання іншої частини – під відкритим небом – не фінансується взагалі. Про це розповів директор музею-скансену Олександр Середюк під час засідання постійної депутатської комісії Волиньради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 17 грудня.
Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею запрошує на новорічно-різдвяні заходи.
   Анонс заходів відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею до новорічно-різдвяних свят.
ТВОРЧІСТЬ: у музеї життя у барвах.
   Нещодавно у Музеї історії сільського господарства Волині-скансен була відкрита виставка творів Олександра Кузнєцова під назвою „Життя на вістрі пензля”.