Головна » 2015 » October » 12 » 14 жовтня – безкоштовне відвідування Волинського краєзнавчого музею
14 жовтня – безкоштовне відвідування Волинського краєзнавчого музею

Згідно наказу директора Волинського краєзнавчого музею від 12.10.2015 р. № 40, з нагоди Дня захисника України і з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичному духу у суспільстві, 14 жовтня з 10.00 год. до 17.00 год. відвідування Волинського краєзнавчого музею, його відділів та філіалу військовослужбовцями строкової та контрактної служби, ветеранами війни буде безкоштовне.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 755 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2