Головна » 2020 » June » 8 » Журналістський «Оскар» від «Газети Волинь» – музейнику Олександру Остапюку (ФОТО, ВІДЕО)

У день професійного свята працівників ЗМІ, оголосили переможців, які отримали спеціальні призи від редакції «Газети Волинь» і обласної організації Національної спілки журналістів України.

Лауреатом Волинської обласної журналістської премії імені Степана Сачука «За служіння суспільству» у 2020 році став Олександр Остапюк, колишній багаторічний директор Любомльського краєзнавчого музею.

«Олександре Дмитровичу, дякуємо, що вже стільки десятиліть тримаєте на своїх плечах духовне небо нашого краю!»

Крім статуетки переможця, пан Олександр отримає від редакції грошову нагороду, еквівалентну 100 доларам США.

Олександра Остапюка вже давно називають головним хранителем старовини району

Як відбувалося вручення та інтерв’ю з лауреатом дивіться у відеоматеріалі «ТойХтоЗнаєВсеПроЛюбомльщину»:

Фото та відео Олександра Пілюка

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 274 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1