Головна » 2014 » August » 18 » Завідувачеві сектора Волинського краєзнавчого музею Марії Філонюк присуджено обласну премію 2014 року у номінації імені Миколи Куделі.

Колектив

Волинського краєзнавчого музею

щиро вітає свою колегу, завідувача сектора –

меморіальної експозиції

Шевченківська світлиця Миколи Куделі”

Марію Миколаївну ФІЛОНЮК

з присудженням обласної премії 2014 року

у номінації імені Миколи Куделі

та зичить міцного здоров’я, творчої наснаги

та нових здобутків на ниві

дослідження та популяризації теми Шевченкіани!

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

(ВИТЯГ)

18 серпня 2014 року                     м.Луцьк                             № 305

Про присудження обласних іменних премій

у галузі літератури, культури і мистецтва 2014 року

Відповідно до Положення про обласні іменні премії в галузі літератури, культури і мистецтва, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 червня 2001 року № 296, зареєстрованим в обласному управлінні юстиції 08 червня 2001 року за № 33/536, зі змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 11 квітня 2008 року № 136, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Волинській області 18 квітня 2008 року за № 19/984, та від 16 листопада 2011 року № 465, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Волинській області 28 листопада 2011 року за № 92/1248:

1. Затвердити рішення комітету з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва від 01 серпня 2014 року про присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва 2014 року (далі – обласні іменні премії):

3) у номінації імені Миколи Куделі – ФІЛОНЮК Марії Миколаївні – завідувачеві сектору Волинського краєзнавчого музею, за значний особистий внесок у дослідження теми Шевченкіани, велику роботу із збереження та популяризації пам’яток історико-культурної спадщини;

2. Установити винагороду лауреатам обласних іменних премій 2014 року в розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень кожному.

3. Управлінню культури обласної державної адміністрації (В.Дмитрук) провести виплату винагород лауреатам обласних іменних премій 2014 року в сумі 35000 (тридцять п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених кошторисом управління культури облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату обласної державної адміністрації.

Голова                                              В.ГУНЧИК

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 990 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6