Головна » 2019 » August » 19 » Затурцівський музей запрошує на святкові заходи
Затурцівський музей запрошує на святкові заходи

22 серпня 2019 року, в четвер, у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться урочистість, присвячена Дню Незалежності України і 8-ій річниці відкриття музею. Початок о 14.00 год.

Головною подією свята буде презентація оригінального експоната: макету садиби родини Липинських в Затурцях 1930-х років (а нині — пам'ятки історії національного значення). Робота студенток-дипломниць кафедри дизайну та архітектури Луцького національного технічного університету Дарини Білоус і Катерини Олексійовець під керівництвом доцента Петра Біскупа викликала зацікавлення не лише музейників, а й ректорату навчального закладу. Тому в урочистості візьмуть участь керівники, викладачі та студенти вишу.

Окрім цього, протягом дня буде відкрито ще три цікавих виставки: „На крилах білих рушників” (авторські вишивані рушники Світлани і Галини Махонюк з Овадного Володимир-Волинського району), „Мною рухає любов до Батьківщини” та „Залишити про себе пам'ять”. Остання — виставка найцікавіших експонатів, подарованих ЗМЛ нашими друзями-добродійниками. Серед них — імена земляків-волинян і представників української еміграції із близького й далекого зарубіжжя .

У святі візьмуть участь також працівники Волинського краєзнавчого музею, представники районного керівництва, місцевої влади, а також самі дарувальники.

Висвітлювати подію запрошені журналісти Волинської держтелерадіокомпанії та місцевих ЗМІ.

Вважаємо, що такі заходи покличуть до нашого музею нових відвідувачів, а фонди збагатяться новими цінними експонатами.

Запрошуємо відвідати Затурцівський музей.

Наталія Гатальська,
провідний науковий співробітник
Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 340 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0