Головна » 2017 » June » 27 » Затурцівський музей В’ячеслава Липинського запрошує на відкриття нових виставок
Затурцівський музей В’ячеслава Липинського запрошує на відкриття нових виставок

У п’ятницю, 30 червня, у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського презентують дві нові виставки.

О 14.00 відбудеться відкриття виставки „У вирі Української революції”, присвяченої подіям 100 літньої давнини, а саме створенню Української Хліборобської Демократичної партії. В'ячеслав Липинський був одним із засновників цієї політичної сили та автором програмних документів, чітко окреслив завдання: побудову незалежної України.

На виставці представлені унікальні фотодокументальні матеріали, про В'ячеслава Липинського (фото, документи, книги) та його сучасників. Велика добірка книг, що яскраво описують цей важливий етап розвитку Української держави. Особливий розділ експозиції — дипломатична діяльність В'ячеслава Липинського.

Виставка буде експонуватися протягом липня-серпня. Запрошуємо відвідати музей.

О 15.00 відбудеться відкриття виставки, присвяченої талановитому селекціонеру, науковцю Ядвізі Станіславівні Липинській. На виставці будуть експонуватися праці, нагороди та деякі інші особисті документи Ядвіги Липинської. Цікавими для відвідувачів будуть родинні фото періоду 20-30-их років минулого століття, зроблені в маєтку Липинських в Затурцях.

Виставка буде експонуватись протягом липня.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 541 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1