Головна » 2018 » July » 25 » Світ казки у Затурцях
Світ казки у Затурцях

22 липня 2018 року у просвітянській світлиці Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського відбулось відкриття незвичайної виставки “У світі казки”.

Скульптурні роботи (техніка ручного ліплення) семилітньої Марічки Кушнір викликали жваве зацікавлення у відвідувачів, переважна більшість з яких — теж діти. У багатьох з них виникло бажання продемонструвати і свої твори. 8-річна Віка Новосад готова виставити серію власних малюнків, а 10-літній Сашко Бутовин — вишивку бісером.

Крім працівників музею, дітвори із сусідніх з музеєм дворів та родичів автора, виставку відвідала відомий скульптор Ірина Дацюк та гість із Києва Віктор Сірук. Пані Ірина, зокрема, у Книзі відгуків написала: “Вражена витвором дитячих рук! Виставка дивує щирістю і безпосередністю...”. Столичний гість наголосив на потребі пропагування творчості талановитої української малечі.

Плануємо продовжити практику міні-виставок юних авторів, адже перша спроба виявилась напрочуд вдалою.

Джерело: Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 531 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1