Головна » 2020 » June » 12 » Запрошують до участі у Косачівських педагогічних читаннях
Запрошують до участі у Косачівських педагогічних читаннях

26 червня 2020 року об 11 год. ВІППО та Волинська обласна організація НСКУ проводять V Всеукраїнські Косачівські педагогічні читання «Освіта та виховання в родині Косачів», приурочені до 150-річчя Андроника Лазарчука, відомого українського художника і педагога-організатора художньої освіти на Волині і в Україні, та 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Заявка учасника тут.

V Всеукраїнські Косачівські педагогічні читання
«Освіта та виховання в родині Косачів»

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти
Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

організовують 26 червня 2020 року V Всеукраїнські Косачівські педагогічні читання «Освіта та виховання в родині Косачів», приурочені до 150-річчя Андроника Лазарчука, відомого українського художника і педагога-організатора художньої освіти на Волині і в Україні та 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Тематичні напрями роботи читань:
1. Леся Українка та Олена Пчілка в контексті української та світової педагогічної практики та думки.
2. Творче використання педагогами, бібліотечними та музейними працівниками життєвого та творчого шляху Олени Пчілки, Лесі Українки, Андроника Лазарчука, Модеста Левицького, Агатангела Кримського у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
3. Заклади освіти, бібліотеки та музеї у вшануванні пам’яті Лесі Українки та родини Косачів на Волині.

За результатами роботи круглого столу буде опубліковано електронний збірник, розміщений на сайті Волинського ІППО у рубриці «Конференції», та видано сертифікат учасника.

Заявку на участь, тези виступів (до 3-х стор.), статті (до 12 стор.) просимо надіслати до 26 червня 2020 року на е-mail: [email protected], [email protected].

Подані матеріали не редагуються і не повертаються. Всі матеріали друкуються в авторській редакції.

Участь та публікація в електронному збірнику - безкоштовна.

Контактні телефони: 0505642554 - Романчук Галина Дмитрівна, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти ВІППО; 0977914725 - Силюк Анатолій Михайлович, методист відділу виховної роботи ВІППО.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ПУБЛІКАЦІЇ:
Формат тексту ‒ Microsoft Word (*.doc, *.docx);
Поля ‒ (верхнє,нижнє, ліве, праве) 2 см;
ШрифтTimes New Roman, кегль - 14;
Міжрядковий інтервал - 1,5.
Обсяг тез ‒ до 3 сторінок;
Ступінь унікальності авторського тексту: не менше 60 %.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав. Усі матеріали друкуються в авторській редакції. Подані тексти не редагуються і не повертаються.

АЛГОРИТМ ОФОРМЛЕННЯ:
1. УДК - зліва, ім’я, прізвище автора - зверху справа, жирним шрифтом.
2. Посада (викладач, учитель, здобувач освіти) ‒ курсивом.
3. Назва навчального закладу ‒ курсивом.
4. Назва доповіді (великі літери, посередині, жирним шрифтом, кегль 14).
5. Основний текст (після пропуску двох рядків).
6. Література.

ЗРАЗОК

Світлана Бурчак,

кандидат філологічних наук,
посада,
Луцький педагогічний коледж,
м. Луцьк

ЛЕСЯ УКРАЇНКА ПРО НАЦІОНАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ

Актуальність теми.
Основний текст (тези, стаття)
Література
1. Руденко Ю., Губко О. Українська козацька педагогіка: витоки, духовні цінності, сучасність. Київ: МАУП, 2007. 384 с.

Джерело: ВІППО

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 428 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1