Головна » 2016 » July » 22 » Запрошують до участі у конференції „Голодомор в Україні 1946-47 років: причини, перебіг, наслідки. Західна Україна в контексті голодомору”

З ініціативи народного депутата України І скликання, почесного громадянина Волині, Луцька, голови Луцького Хрестовоздвиженського братства св. Андрія Первозванного, письменника, журналіста, краєзнавця, організатора Музею історії Луцького братства Андрія Бондарчука та за підтримки Волинського краєзнавчого музею планується проведення у листопаді 2016 року в м. Луцьку Всеукраїнської наукової конференції „Голодомор в Україні 1946-47 років: причини, перебіг, наслідки. Західна Україна в контексті голодомору”

Асоціація дослідників голодоморів в Україні

Центр дослідів Волині

Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Академія рекреаційних технологій і права

Волинський краєзнавчий музей

Волинський обласний осередок Асоціації народних депутатів України

Державний архів Волинської області

Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

До 70-річчя трагедії українського народу – голодомору 1946-1947 років

планується в листопаді 2016 року

проведення в м. Луцьку Всеукраїнської наукової конференції

Голодомор в Україні 1946-47 років: причини, перебіг, наслідки.

Західна Україна в контексті голодомору”

Теми для обговорення:

1. Дослідження і дослідники історії голодомору 1946-1947 років в Україні;
  2. Джерельна база дослідження голодомору 1946-1947 років в Україні (спогади, архівні та музейні фонди тощо);
  3. Суспільно-політичні процеси та соціально-економічні проблеми голодомору 1946-1947 років в Україні;
  4. Західна Україна в контексті перебігу голодомору;
  5. Вплив голодомору 1946-1947 років на демографічну ситуацію в Україні в ІІ пол. ХХ ст.;
  6. Проблеми експозиційного висвітлення голодомору 1946-1947 років в Україні в музеях;
  7. Проблеми історичної пам'яті.

Умови участі в конференції

Заявки на участь (форму див. далі) та тексти доповідей просимо надсилати прикріпленими файлами на електронну пошту Оргкомітету [email protected], [email protected] до 15 жовтня 2016 року, в повідомленні вказати тему «Конференція-2016». Назву файлів потрібно оформити наступним чином: прізвище автора, тип файлу (заявка, текст доповіді), наприклад:   Петров_заявка; Петров_стаття.

- Обсяг доповіді до 8-12 стор. в редакторі Word, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 12, інтервал – одинарний. Ілюстрації до матеріалів – у форматі TIFF або JPEG.

- Спогади та неопубліковані документи - в довільному розмірі.

- На першій сторінці подається така інформація: прізвище, ім’я, по-батькові автора (у правому кутку),  науковий ступінь, вчене звання автора, посада, назва установи, в якій він працює, його електронна адреса.

- Посилання на цитовані видання наводяться у квадратних дужках, де зазначається порядковий номер видання у списку літератури та, після коми, номер сторінки, наприклад: [3, с. 165]; список використаної літератури укладається в абетковому порядку і розміщується безпосередньо після тексту.

- Текст тез повинен бути змістовним, науково оригінальним та відповідати граматично-стилістичним стандартам.

Надіслані матеріали передбачається опублікувати в науковому збірнику матеріалів конференції.

Проїзд та проживання за рахунок учасників.

Заявку та тексти доповідей просимо надсилати не пізніше зазначених термінів на Е-mаіl: [email protected], [email protected].

Всеукраїнська наукова конференція відбудеться у Волинському краєзнавчому музеї (м. Луцьк, вул. Шопена, 20).

Адреса Оргкомітету: 43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Волинський краєзнавчий музей; тел. (033) 224-91-25, 0977914725 (Анатолій Силюк); 0681396987 (Андрій Бондарчук).

на участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції

„Голод в Україні 1946-47 років: причини, перебіг, наслідки.

Роль Західної України в порятунку голодуючих”.

Прізвище ______________________________________________

Ім’я та по батькові  _____________________________________

Місце роботи __________________________________________

Посада ________________________________________________