Головна » 2020 » September » 6 » Запрошуємо долучитися до публікації статей у науковому збірнику «Волинський музейний вісник»

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки готують до видання у 2020 році науковий збірник «Волинський музейний вісник». Випуск 10. У ньому будуть опубліковані статті подані на Дев’ятнадцяті читання пам’яті В’ячеслава Липинського на тему «Провідна верства» та її роль у житті народу», проведення яких планувалося у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського, та матеріали Десятого круглого столу на тему «Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика», який запланований на листопад 2020 року. Крім того, пропонуємо всім зацікавленим у розвитку волинського музейництва подати до наукового збірника свої статті згідно запропонованої тематики:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 638 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2