Головна » 2019 » March » 9 » Запрошуємо у Шевченківські дні відвідати волинські музеї
Запрошуємо у Шевченківські дні відвідати волинські музеї

До Вашої уваги Волинський краєзнавчий музей пропонує заходи, виставки, екскурсії до 205-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Волинський краєзнавчий музей

– тематичні екскурсії по Меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі»:

• Шевченкіана Миколи Куделі;
  • Тарас Шевченко і Волинь;
  • Оглядова екскурсія.

– виставка живопису «Тарасова доля» заслуженого художника України Леоніда Литвина;

– пересувна фотодокументальна виставка «Тарас Шевченко і Волинь» (за попередніми замовленнями експонується в учбових закладах, тел. для довідок 24-75-82).

Затурцівський меморіальний музей
В’ячеслава Липинського

– відкриття виставок «Тарас Шевченко у філателістичній збірці Василя Врублевського» та «Монументальна «Шевченкіана» Руслана Телібського».

7 березня о 13.00

Колодяжненський літературно-меморіальний
музей Лесі Українки

Шевченків день у музеї:

• літературний конкурс «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»;

9 березня о 12.00

• відкриття персональної виставки Наталії Бугай «Ляльки-мотанки».

9 березня о 13.00

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 466 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0