Головна » 2019 » Березень » 14

Духовна царина, Або хто захистить засновника Ківерцівського краєзнавчого музею?

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті видатного волинянина Василя Гея (14.01.1942 – 12.03.2016), на якому презентовано його книгу есеїв «Душа поетова – святая» та виставку меморіальних речей та світлин.

18 березня виповнюється 20 років від створення філії Національного військово-історичного музею України – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки. До цієї дати керівництво Музею проводять ряд заходів.

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського напередодні 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка було урочисто відкрито дві виставки.

15 березня об 11 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки Українського інституту національної пам’яті «Донбас: переPROчитання образу».