Головна » 2020 » April » 27 » Запрошуємо до обговорення проєкту постанови Кабміну України «Про внесення змін до Положення про Музейний фонд України»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Музейний фонд України», розроблений на виконання пункту 2 частини 1 Розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей призначення керівників державних та комунальних закладів культури на тимчасово окупованих територіях».

Проєкт постанови спрямований на правове врегулювання питання переміщення музейних предметів державної частини Музейного фонду України, забезпечення контролю за станом обліку, зберіганням, охороною, використанням та переміщенням музейних предметів державної частини Музейного фонду України.

Проєктом постанови передбачено:

• виправлення помилок та недоліків, на які час від часу просить звернути увагу музейна громадськість, усунення нелогічного викладу положень акта;
  • врегулювання питання вилучення музейних предметів з фондово-облікової документації;
  • встановлення порядку переміщення музейних предметів державної частини Музейного фонду України, відповідно до якого, воно здійснюється шляхом передавання музейних предметів на постійне або тимчасове зберігання за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.

Зауваження і пропозиції до проєкту постанови приймаються від фізичних та юридичних осіб до 22 травня 2020 року в електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: е-mail: [email protected].

Пропозиції приймаються у формі порівняльної таблиці із змістом існуючого пункту Положення, редакції, запропонованої Міністерством та пропонованого формулювання чи зауваження і його обґрунтуванням.

Результати консультацій будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Джерело: МКІП

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 266 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0