Головна » 2020 » Квітень » 13

Науковці  Волинського краєзнавчого музею не раз долучалися до створення телепередач і телефільмів Волинського телебачення з історії нашого краю. Пропонуємо до перегляду одну з таких телепередач з циклі «Історія без купюр» про Луцький герб, підготовлену за участі завідувачки Музею історії Луцького братства Олени Бірюліної.

У час, коли християни латинського обряду святкують найбільше торжество – Великдень, представляємо другий раритетний експонат у відділі давньої історії Волинського краєзнавчого музею – фрагмент Антифонарію XVІІ століття з Луцького домініканського монастиря.

Мова йтиме про дві дуже цікаві ікони, у яких зображення святої має свої особливості: Параскева тримає у руках розгорнутий сувій з текстом.