Головна » 2017 » June » 8 » Запорізькі казначеї відвідали Ківерцівський музей
Запорізькі казначеї відвідали Ківерцівський музей

Сьогодні до районного центру завітала делегація працівників Державної казначейської служби України із Запорізької області. Гостей зустріли керівник та працівники управління Державної казначейської служби України у Ківерцівському районі, які ознайомили колег зі своєю роботою та поділилися досвідом.

Далі зустріч продовжилася у центральній районній бібліотеці. Запоріжчан привітали на ківерцівській землі представники влади: голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Василь Хмілевський, Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов та аматори сцени районного будинку культури ім. М.П.Ковальова. Працівники бібліотеки продемонстрували присутнім презентацію „Мандрівка Ківерцівщиною”, під час якої ознайомили гостей з визначними місцями нашого краю.

Також запорізькі казначеї відвідали районний краєзнавчий музей, де науковий співробітник музею Галина Слатініна, ознайомила їх з видатними, талановитими людьми Ківерцівщини, її природою, вишивками, старовинними елементами побуту, історією краю.

Джерело: Ківерцівський краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 647 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1