Головна » 2019 » March » 7 » Зайчик-мотанка від Наталії Бугай
Зайчик-мотанка від Наталії Бугай

У Ківерцівському краєзнавчому музеї зустрічали дитячу поетесу, автора збірок «Сонячні історії» та «7 веселих кольорів», члена літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром» із Луцька Наталію Бугай. Миловидна жінка зачарувала своїми віршами, розповіла про співпрацю з композиторами, з якими створено понад 200 пісень. «Тільки з Галиною Васіною видали 9 музичних збірок» – ділиться вона.

Наталія Володимирівна відома ще й як майстриня ляльок-мотанок. Мама двох синів вдома, фрезерувальниця за фахом весь свій вільний час присвячує новому цікавому, з позитивною енергією заняттю. Каже, що вже виготовила їх понад 5 тисяч, одна на одну не подібну. Цими днями її роботи демонструються в Угорщині. А у Ківерці привезла невелику колекцію. І провела майстер-клас із виготовлення подарункових зайчиків-мотанок.

Усім, хто відгукнувся на запрошення, а це були і мами з доньками і, навіть, з синочками, робота сподобалася, адже з музею йшли з виготовленими власними руками чудовими симпатичними шедеврами.

Степан Войчик,
старший науковий співробітник
Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 495 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/3