Головна » 2016 » July » 14 » Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє
Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє

7 липня спеціалістами Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з завідувачем Музею жертв тоталітарних режимів, викладачем Волинського технікумі НУХТ, Ніною Патрай для неповнолітніх, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які перебувають на обліку в КМСД, було організовано екскурсію.

Похід у музей проведено з метою профілактики злочинності серед неповнолітніх та залученням громадськості до проблем виховання дітей, для вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги до трагічних подій в історії України.

Ніна Патрай у своєму виступі зазначила, що збереження пам’яті про невинні жертви нелюдського більшовицького режиму є нагадуванням і застереженням для майбутнього – немає нічого страшнішого від тоталітарного режиму.

Джерело: Луцька райдержадміністрація

Категорія: Музей жертв тоталітарних режимів | Переглядів: 782 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0