Головна » 2016 » July » 12 » Володимир-Волинський історичний музей оголошує фотоконкурс до Дня міста
Володимир-Волинський історичний музей оголошує фотоконкурс до Дня міста

І. Фотоконкурс під назвою «Володимир крізь призму почуттів» організовується Володимир-Волинським історичним музеєм спільно з відділом культури і туризму МВК.

ІІ. Мета конкурсу:

- Пошук талановитих фотографів (професіоналів і аматорів), які у своїх творчих роботах висвітлюють життя міста: його історію, архітектурні пам'ятки, мальовничі куточки міських ландшафтів, оригінальних особистостей тощо.

- Організація фотовиставки з робіт учасників конкурсу до Дня міста.

ІІІ. Учасники конкурсу:

- Усі бажаючі (без вікових обмежень).

IV. Конкурс проходитиме у два етапи:

1 етап - прийом конкурсних робіт по 25 липня 2016р. за адресую:

м. Володимир - Волинський, вул. І. Франка, 6, історичний музей;

2 етап - підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу 31 липня на сцені

«Володимирського узвозу» (сквер біля історичного музею)

V. Умови проведення конкурсу:

• Для участі в конкурсі потрібно подати 3 авторські роботи, роздруковані у форматі А4. Тематика довільна ( пам'ятки історії, археології, архітектури рідного міста, міські краєвиди, люди). Роботи повинні об'єднуватися єдиною темою – місто Володимир - Волинський;
  • журі оцінює подані роботи учасників і визначає переможців ( 1, 2, 3 місця)
  • переможці нагороджуються грамотами і подяками відділу культури і туризму міськвиконкому та грошовими преміями.
  • інформація про результати конкурсу  висвітлюватиметься на інтернет – ресурсах, у друкованій пресі та по місцевому телебаченні.
  • роботи усіх учасників конкурсу експонуватимуться у виставковій залі історичного музею.
  •  усі роботи залишаються на постійне зберігання у фондах музею.

VІ Критерії оцінювання конкурсних робіт:

При оцінюванні робіт журі буде брати до уваги:

•  якість фото;
  • оригінальність і неповторність тематики конкурсних робіт
  • новизну і креативність, творчий підхід.

Довідки за телефоном:  (03342)  2 - 19 - 11

Оргкомітет

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 746 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2