Головна » 2017 » June » 27 » Волинських музейників запросили на семінар з ізраїльської музеології
Волинських музейників запросили на семінар з ізраїльської музеології

Київський офіс Інституту Кеннана, благодійний фонд “НАДАВ” (Ізраїль) та Львівський історичний музей 10-12 липня 2017 року у Львівському історичному музеї (Львів, площа Ринок, 6) проводять науково-практичний семінар “Ізраїльська музеологія та кращі практики презентації історії єврейського народу в музеях світу”. Рішення щодо зарахування до участі у семінарі приймалося згідно попередньої реєстрації та на основі мотивації аплікантів.

Учасниками заходу стануть 18 переможців відбору до участі у семінарі – керівники та куратори історичних та краєзнавчих музеїв України. Серед них: директор Волинського краєзнавчого музею Силюк Анатолій Михайлович і директор Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького Стемковський Володимир Володимирович.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 832 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2