Головна » 2020 » June » 19 » Волинських музейниць висунуто кандидатками на присудження обласних іменних премій 2020 року!

Шановні колеги!

Комітет з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва повідомляє, що за результатами відкритого голосування було прийнято рішення допустити до другого туру конкурсу на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2020 року ряд претендентів, у тому числі – двох музейниць:

У номінації імені Миколи Куделі

БІРЮЛІНУ Олену Андріївну – завідувачку Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею – за багаторічну подвижницьку працю, значний особистий внесок у розвиток музейної справи Волині та велику роботу по збереженню та популяризації пам’яток української історико-культурної спадщини.

Подання Волинського краєзнавчого музею.

У номінації імені Олександра Цинкаловського

ДМИТРЕНКО Аллу Адамівну – членкиню Національної спілки краєзнавців України, доцента Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – за участь у створенні і розвитку Музею етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, участь в етнографічних експедиціях МНС України і за цикл публікацій з етнографії Волині та Полісся.

Подання Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Шановне товариство,
підтримаємо кандидатури наших колежанок!

Відгуки та рекомендації про претендентів на здобуття обласних іменних премій та їх творчий доробок просять надсилати комітету за адресою:
43027, м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 610.
Управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації.
E-mail: [email protected][email protected].
Довідки за телефонами: 240 267, 245 701.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 265 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.4/5