Головна » 2019 » March » 26 » Волинський краєзнавчий музей запрошує у школу писанкарства. Попередній запис на майстер-класи вже розпочався!

Усіх, хто бажає створити власну писанку до Великодня, запрошуємо у Волинський краєзнавчий музей!

З 12 по 23 квітня у Волинському краєзнавчому музеї працюватиме школа писанкарства «Чарівний писачок». Під час занять ви навчитеся технології створення традиційної волинської писанки восковим розписом.

Участь у майстер-класах за попереднім замовленням.

Більш детальна інформація за тел.: (0332) 24-75-82, 24-23-58, (066) 211-39-09.
E-mail: [email protected]

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 554 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3