Головна » 2014 » August » 23 » Волинське телебачення розповіло про директора Любомльського краєзнавчого музею Олександра Остапюка (ВІДЕО).

До 23-ої річниці Незалежності України, Волинське телебачення подає розповіді про відомих земляків, які багато зробили задля національно-визвольного становлення рідної держави, зокрема, у новинах Волинської ОДТРК від 22 серпня 2014 року розповіли про директора Любомльського краєзнавчого музею Олександра Остапюка:

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 917 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1