Головна » 2013 » Серпень » 19 » Високі нагороди музейникам.
Високі нагороди музейникам.
У свято медового Спаса, 14 серпня, до Луцька завітав Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломей. У Музей волинської ікони він прибув з нагородами Української Православної Церкви. З нагоди 1025 річчя хрещення Русі та активну участь у церковного житті були відзначені музейники Луцька.
Пам'ятним ювілейним орденом „1025 років хрещення Русі” були нагороджені Анатолій Силюк, директор Волинського краєзнавчого музею, Тетяна Єлісєєва, завідувач Музею волинської ікони, та Валентина Окуневич, заступник директора Луцького державного історико-культурного заповідника „Старий Луцьк”. Нагороджені подякували Владиці за високу оцінку діяльності музеїв Луцька у збереженні і популяризації пам'яток сакрального мистецтва Волині.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1208 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1