Головна » 2013 » Серпень » 28
Відбулася ХХ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація” (ВІДЕО).
   27-28 серпня у м.Луцьк відбулася ХХ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу – Музею волинської ікони. Вона продовжила традицію щорічних наукових зібрань з питань дослідження і реставрації волинського іконопису. Конференція була присвячена пам’яті відомого українського вченого-мистецтвознавця Павла Жолтовського та приурочена до 20-річчя Музею волинської ікони у Луцьку.
У Музеї волинської ікони презентовано книгу Павла Жолтовського (ВІДЕО).
   28 серпня у Музеї волинської ікони, в рамках ХХ міжнародної наукової конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація”,  відбулася презентація книги Жолтовський Павло. UMBRA VITAE. Спогади, листування, додатки.