Головна » 2015 » September » 24 » Видано сьомий випуск „Волинського музейного вісника”
Видано сьомий випуск „Волинського музейного вісника”

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки підготував і видав Волинський музейний вісник : Наук. зб. : Вип. 7. / упр-ня культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; каф. документознавства і музейн. cправи СНУ ім. Лесі Українки ; Упоряд. А. Силюк. – Луцьк, 2015. – 552 с.

У випуску вміщено статті та повідомлення з історії та практики музейної та пам’яткоохоронної справи на Волині та в Україні. В окремих розділах подано статті та матеріали П’ятого круглого столу з нагоди Міжнародного дня музеїв “Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика” (м. Луцьк, 15 травня 2015 року), ІІІ Волинської науково-практичної конференції “Музейна педагогіка. Теорія і практика” (м. Луцьк, 26 листопада 2014 року). Видання розраховане на науковців, музейних та освітніх працівників, краєзнавців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 960 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6