Головна » 2015 » September » 1 » Вчителі та музейники вивчають водні багатства Ківерцівщини
Вчителі та музейники вивчають водні багатства Ківерцівщини

Вчителі географії Ківерцівщини і районний краєзнавчий музей розпочали широку програму вивчення водних джерел регіону.

При формуванні відділу природи виявилося, що на сьогоднішній день опис річок, озер, їх кількісна чисельність недостатні для повного аналізу природних багатств. Тим більше, на території району Указом Президента України в 2010 році утворено Ківерцівський національний природний парк „Цуманська пуща”.

Директор музею Степан Войчик ознайомив географів, керівників краєзнавчої роботи в навчальних закладах з новими експозиціями та виставками музею.

Ірина Сорочинська,

методист районного методичного кабінету відділу освіти Ківерцівської РДА

Джерело: Ківерцівський районний краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 814 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1