Головна » 2018 » July » 30 » В Устилузі у музеї Ігоря Стравінського дав концерт піаніст з Німеччини
В Устилузі у музеї Ігоря Стравінського дав концерт піаніст з Німеччини

Матіас Грумен прибув на Волинь у складі делегації із Саксонії, з Цвікау - міста-партнера Володимира-Волинського, який у ці дні відзначає 1030-ту річницю з часу першої писемної згадки. Вже другий рік у складі делегації є самодіяльний духовий оркестр, який дає концерти у Володимирі-Волинському під час відзначення містом свого дня народження. Грали німецькі музики на площі і цього року, також дали концерт в Устилузі, на алеї перед будинком-музеєм всесвітньо відомого композитора Ігоря Стравінського, який свого часу мешкав у місті над річкою Лугою, і називав Устилуг «райським куточком для творчості». Виступити саме у музеї Стравінського було давньою мрією піаніста Матіаса Грумена, і вона здійснилася, але водночас його концерт став визначною подією для міста.

Директор народного музею Стравінського Володимир Терещук, він же директор місцевої музичної школи, каже, що концерт піаніста пройшов у переповненому залі музею. Глядачі спеціально їхали на нього з Володимира-Волинського, прийшло багато устилужців. Чимало номерів піаніст виконував на «біс». Так концерт в Устилузі, у музеї-садибі Стравінського, став своєрідною фішкою відзначення ювілею і Володимира-Волинського.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

Джерело: День

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 549 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2