Головна » 2016 » July » 22 » В ніч на Купала у Рокинях відбулося фольклорно-етнографічне обрядодійство (ВІДЕО)

У музеї історії сільського господарства Волині-скансені, що у селищі Рокині Луцького району, нещодавно зустрічали день літнього сонцестояння. Його відзначали наші предки сотні років тому, як свято Купала. Літнє сонцестояння це – пік тривалості світлого часу доби. Саме на 20 або 21 червня, залежно від року, припадає найдовший день і найкоротша ніч для північної півкулі.

Джерело: Волинська РДНТКУ

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 719 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2